O Nas

Piotr Ciepierski Adwokat

Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym, samorządowym i wodociągowym. Doradzam spółkom prawa handlowego i przedsiębiorcom indywidualnym. Obsługuję gminne jednostki organizacyjne w tym spółki komunalne, zakłady budżetowe, urzędy miasta i gminy. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie zdobywałem uczestnicząc w wielu projektach biznesowych moich klientów jak prywatyzacja, komercjalizacja (w tym przekształcenie zakładu budżetowego w spółkę z o.o.), przekształcenia i likwidacje spółek. Wspierając prawnie klientów zawsze mam na uwadze bezpieczeństwo osób zarządzających, bardzo dobrze wiedząc, że ich odpowiedzialność nie jest iluzją, a czymś bardzo realnym. 

Adwokat Piotr Dopierała

Adwokat Piotr Dopierała jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu. Tytuł magistra prawa uzyskał po ukończeniu studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach adwokackich, odbywając kolejno praktyki, aplikację adwokacką, a następnie wykonując zawód adwokata w ramach własnej działalności.

Główny zakres specjalizacji Piotra Doierały obejmuje prawo pracy, prawo cywilne, i ubezpieczenia majątkowe. Zajmuje się doradztwem przedprocesowym, pomagając między innymi w doprowadzaniu do zawarcia ugód, a także uczestniczy w sporach sądowych, z bogatym doświadczeniem. Dodatkowo jest stałym członkiem sądu arbitrażowego w Poznaniu.

Siedziba główna

ul. Kwiatowa 13/7
61-882 Poznań

Filia kancelarii

ul. Wały Żegockiego 2
64-000 Kościan

Adwokat Poznań

Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym, samorządowym i wodociągowym. Doradzam spółkom prawa handlowego i przedsiębiorcom indywidualnym.

Scroll to Top