Adwokat dla konsumenta

Kancelaria zajmuje się podważaniem umów kredytów i pożyczek zawierających odwołanie do waluty obcej (nie tylko CHF, ale i EUR) jak i posiadających niedozwolone zasady oprocentowania.

Obecnie większość spraw konsumentów przeciwko bankom i innym instytucjom finansowym kończy się korzystnie. Większość nie oznacza, że wszystkie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu spraw na terenie całej Polski Kancelaria zmniejsza ryzyko niekorzystnego rozstrzygnięcia do absolutnego minimum. Potrafimy zdiagnozować czynniki ryzyka w sporach konsumentów z przedsiębiorcami, co pozwala nam uniknąć nieprzyjemnego zaskoczenia w razie wejścia w spór z bankiem. Traktujemy każdą sprawę indywidualnie, przez co w trudniejszych przypadkach przyjmujemy inną, nietypową strategię prowadzenia postępowania. Wszystko po to, aby po procesie każdy nasz klient był zadowolony.

Niektóre banki proponują ugody, co tyczy się głównie spraw kredytów powiązanych z walutą frank szwajcarskim. Kancelaria pomoże Państwu ocenić, czy ugoda jest opłacalna i podejmie negocjacje korzystniejszych warunków.

Kancelaria obsługuje nie tylko tzw. sprawy „frankowe”, ale również postępowania dotyczące klauzul niedozwolonego oprocentowania, z kwestionowaniem wskaźnika WIBOR włącznie. Dzięki ogromnej ilości czasu poświęconej na analizę orzecznictwa europejskiego i aktów prawa Unii Europejskiej, a także dzięki bieżącemu śledzeniu sytuacji orzeczniczej w Polsce w sprawach, gdzie podważana jest ww. stawka, jesteśmy w stanie zmaksymalizować Państwa szanse na korzystne rozstrzygnięcie w sporze z bankiem. 

Siedziba główna

ul. Kwiatowa 13/7
61-882 Poznań

Filia kancelarii

ul. Wały Żegockiego 2
64-000 Kościan

Adwokat Poznań

Specjalizuję się w prawie cywilnym, gospodarczym, samorządowym i wodociągowym. Doradzam spółkom prawa handlowego i przedsiębiorcom indywidualnym.

Scroll to Top